У "ЛНР" від початку року шахраї виманили у мирних жителів понад 30 мільйонів рублів. У "ДНР" теж багато хто постраждав

У "ЛНР" з початку року шахраї виманили у мирних жителів понад 30 мільйонів рублів. Про це йдеться в повідомленні так званого "МВС республіки". 

Зазначається, що шахраї телефонують і представляються співробітниками банку. Вони повідомляють про необхідність встановлення невідомого додатка, після чого з банківської картки клієнтів банків зникають усі грошові кошти.

Активізувалися банківські шахраї і на окупованій території Донецької області. У сюжеті на місцевому ТБ розповіли, що сплеск фішингових дзвінків почався після "входження" фейкової "ДНР" до складу Росії.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті