У "ЛНР" триває "націоналізація" житлового фонду українців, які виїхали - Лисогор

У так званій "ЛНР" триває "націоналізація" окупаційною владою житлового фонду, власники якого не заявили про себе упродовж місяця. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 18 травня.

"Спочатку віджим був розрахований на домівки тих, хто евакуювався у безпечні регіони України або за кордон. Втім, у Новопскові цю програму розширили – тепер забрати житло погрожують навіть у тих місцевих, хто виїхав на заробітки на територію рф", - написав Лисогор.

Нагадаємо, раніше окупанти в "ДНР" показали у "веселих картинках" ознаки, за якими будуть забирати "безхазяйне" житло

Як повідомлялося, окупаційні "адміністрації" населених пунктів Луганщини, окупованих з 2014 року, почали розміщувати оголошення про те, яким саме чином зібралися "віджимати" житло тих, хто залишив домівку через окупацію регіону.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті