У "ЛНР" сподіваються, що студенти, які отримають дипломи в Росії, повернуться жити і працювати в "республіку"

У "ЛНР" сподіваються, що студенти, які отримають дипломи в Росії, повернуться жити і працювати в "республіку". Про це заявив "міністр освіти і науки" Іван Кусов.

За його словами, у всіх російських вишах будуть створені луганські земляцтва, які будуть контролюватися владою "ЛНР".

Щоб стимулювати молодих фахівців до повернення на роботу в "республіку", планується підтримувати з ними зв'язок протягом усього періоду навчання, проводити виробничу практику на території "ЛНР", а також надавати варіанти працевлаштування, - пояснив "міністр" сенс таких земляцтв.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті