У "ЛНР" підрахували, що з 2014 року через бойові дії було знищено 50 тисяч гектарів лісу

У Луганській області внаслідок російської агресії пожежами та військовими діями було знищено близько 50 тисяч гектарів лісу. Такі цифри озвучила виконувачка обов'язків "міністра природних ресурсів та екології ЛНР" Олена Бойко. Вона зазначила, що це попередня оцінка і, з урахуванням того, що бої тривають, розмір збитків лісовому господарству буде ще масштабнішим.

"А враховуючи, що наші можливості щодо щорічного відновлення дуже обмежені, то, природно, це буде дуже тривалий процес", - побічно визнала "міністерка", що наслідки російської агресії будуть ліквідовуватися довгі роки.

Крім того, за її словами, близько 40% території лісового фонду заміновано.

Тим часом раніше повідомлялось, що лісова пожежа на Луганщині триває, станом на 14 квітня вона дісталась Олександрівки й Боровеньків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті