У лікарні помер хлопчик, який постраждав від удару по "Охматдиту"

У лікарні помер хлопчик, який перебував в «Охматдиті» під час російської атаки 8 липня. Це перша дитяча жертва серед пацієнтів медзакладу. Про це повідомив у Фейсбук міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко. 

За його словами, на момент ракетного удару маленький хлопчик перебував у критичному стані у відділенні реанімації «Охматдиту». Після цього його транспортували до однієї з лікарень Києва. 

«Висловлюємо свої щирі співчуття рідним малюка. Ніколи не пробачимо російським терористам, які вбивають наших дітей», — наголосив Ляшко. 

Як повідомлялося, учасники екстреного засідання РБ ООН не повірили росії, яка намагалася перекласти відповідальність за удар по "Охматдиту" на Україну . 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті