У Латвії знизилася підтримка жителями прийому українських військових біженців

У Латвії знизилася підтримка жителями прийому українських військових біженців. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного SIA Rait Custom Research Baltic на замовлення Державної канцелярії, - повідомляють "Латвійські громадські ЗМІ".

Дані опитування показують, що менше половини, або 48%, жителів Латвії у віці від 18 до 75 років підтримують прийом українських військових біженців у Латвії. У березні 2024 року прийом українських військових біженців у Латвії підтримували 60,1% мешканців, тоді як у листопаді минулого року цей показник становив 52%, що свідчить про те, що після сплеску в березні підтримка статистично значно знизилася і наразі перебуває на тому самому рівні, що й пів року тому, зазначають учасники опитування.

Водночас, порівняно з березневим опитуванням, частка населення, яке виступає за вступ України до НАТО, залишилася стабільною: 45% у червні та 46% у березні.

Такий самий рівень підтримки спостерігається і щодо вступу України до Європейського Союзу. У червні вступ України до ЄС підтримували 45% респондентів, а в березні - 46%.

В опитуванні брали участь 1005 респондентів постійних жителів Латвії віком 18-75 років.

Як повідомлялося, у столиці Латвії з'явився новий притулок для українських біженців.

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті