У Латвії водіїв штрафуватимуть за наліпки "Я – русский" на авто

Поліція Латвії буде штрафувати водіїв за автомобільні наліпки "Я – русский/русская”, оскільки вважає їх "потенційно провокаційними написами російською мовою". Про це правоохоронці повідомили у своєму аккаунті у соцмережі Х (колишній Твіттер).

"Якщо співробітники Державної поліції виявлять транспортні засоби з такими знаками, вони негайно попросять особу зняти їх і пояснити мету та мотивацію встановлення знаку. Особи можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності", - йдеться  у повідомленні.

Латвійські правоохоронці закликали мешканців повідомляти про автомобілі з такими написами.

"Неприпустимими є будь-які прославляння військової агресії РФ, зокрема розміщення на транспортних засобах потенційно провокативних написів російською мовою, як-от "Я русский/Я русская", у такий спосіб, можливо, вихваляючи військову агресію або висловлюючи підтримку воєнним злочинам, скоєним країною-агресором в Україні", - зазначили в поліції.

Як повідомлялося, з 12 вересня громадянам із зареєстрованими в росії транспортними засобами заборонено в'їзд до ЄС через кордони з Латвією. Такі ж обмеження діють і в решті країн Балтії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті