У Київській області впали уламки ворожих дронів

Російські війська в ніч проти 21 липня намагалися атакувати Київ. Усі цілі були збиті на підльоті, у регіоні, але без пошкоджень не обійшлося. Про це повідомив у Телеграм голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

"Вночі Київська область була атакована ударними дронами. В регіоні працювали сили ППО. Всі ворожі цілі збиті. Влучань в житлову чи критичну інфраструктуру немає, постраждалі відсутні", - розповів він.

Водночас, за даними голови ОВА, на території двох районів області оперативні групи фіксують падіння уламків ворожих цілей.

"Є незначні пошкодження фасаду та вікон двох приватних будинків та автомобіля. Крім того, внаслідок падіння уламків сталося загорання трав'яного настилу, яке було оперативно ліквідовано", - заазначив Кравченко.

Нагадаємо, ППО знищила всі російські дрони, що прямували на Київ уночі 21 липня. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті