У Київі зʼявилася вулиця имені Героя України Володимира Рибака

У Дарницькому районі столиці вулицю Кронштадтську перейменовано на вулицю імені Героя України, закатованого російськими терористами депутата із Горлівки Донецької області Володимира Рибака, - повідомила пресслужба Київської міськради.

У міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Кронштадтську до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами.

"Назва вулиці Кронштадтська походить від назви російського міста Кронштадт. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 6 874 голосів набрала пропозиція – Володимира Рибака. Нова назва запропонована на честь Героя України, депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака, який захищав український прапор в окупованій Горлівці. У квітні 2014 року його викрали та вбили проросійські терористи на окупованих територіях", - нагадили у Київраді. 

Зазначається, що за результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Кронштадтської на Володимира Рибака.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
31.08.2025
13:39

Патріотичне кіно, пародія на великий футбол і молитви за тих, хто дав ковток води. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні ресурси окупованого Донбасу активно пропонували своїм читачам і глядачам забути про побутові проблеми, про воду, якої як і раніше немає, про втрачені дахи над головою і зануритися у світ кіно та спортивних емоцій.
Країна
28.08.2025
10:27

Крим без бензину: удари по НПЗ, талони та чорний ринок пального

Серпень 2025 року видався особливо складним для російського паливного ринку. Після серії ударів по нафтопереробних заводах (НПЗ), РФ втратила значну частину переробних потужностей...
Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Всі статті