У Київі дві вулиці перейменували на честь "Карпатської Січі" та комбата "Чорних запорожців"

Київрада дерусифікувала ще дві вулиці в Печерському та Голосіївському районах столиці. Про це 20 червня повідомив міський голова  Віталій Кличко в Telegram.

Так, вулиця Драгомирова тепер називається іменем Андрія Верхогляда – майора 72-ої бригади "Чорних Запорожців", Народного героя України, який загинув рік тому, захищаючи нашу державу.

На честь підрозділу "Карпатська Січ" перейменували вулицю Гвардійську.

Загалом у Києві змінили назву вже 316 міських об'єктів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті