У Київ прибула маршалок польського Сенату

Маршалок Сенату Республіки Польща Малгожата Кідава-Блонська з офіційним візитом прибула в Київ 24 травня. Про це повідомила заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк на своїй сторінці у facebook.

"В Україну з офіційним візитом прибула Маршалок Сенату Республіки Польща Малгожата Кідава-Блонська. Зустріла пані Спікерку на Київському вокзалі", - написала Кондратюк.

За її словами, це "важливий візит для розвитку міжпарламентської співпраці та зміцнення українсько-польських стосунків".

Раніше повідомлялось, що до Києва з неанонсованим візитом прибула президентка Європарламенту Роберта Мецола 9 травня

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті