У Києві зафіксовано падіння уламків у Дарницькому районі

У Києві вранці 31 грудня зафіксовано падіння уламків збитих цілей у Дарницькому районі. Про це у Телеграм повідомляє начальник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергій Попко.

"Внаслідок ракетного удару по Києву попередньо зафіксовано падіння уламків у Дарницькому р-ні столиці. За інформацією, яка перевіряється, уламки впали на покрівлю приватної будівлі. Пожежа та руйнування відсутні. Інформації щодо потерпілих не надходило. Повітряна тривога триває. Перебувайте в укриттях!", - повідомив Попко о 8.18.

О 9.57 Попко додав, що внаслідок ранкового ракетного удару у Дарницькому районі столиці були пошкоджені 3 приватні будівлі та 2 автомобіля.

"Постраждалих не виявлено. Будьте уважні до сигналів повітряних тривог", - зазначив Попко.

Як повідомлялося, вранці 31 грудня ворог завдає ракетного удару по Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті