У Києві з виставки в PinchukArtCentre вкрали картину

У музеї сучасного мистецтва PinchukArtCentre повідомили про викрадення твору мистецтва з діючої виставки. Про це йдеться на офіційній сторінці мистецького центру у фейсбуці.

"PinchukArtCentre повідомляє про викрадення художньої роботи з поточної виставки. Відповідне звернення подано в поліцію. Попри те, що наші камери чітко зафіксували обличчя правопорушника, ми закликаємо його повернути роботу протягом 2 днів. Також зазначаємо, що відповідальність за таку крадіжку згідно частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України - від 5 до 8 років позбавлення волі", - йдетьяс у повідомленні.

Яку саме картину викрадено - не повідомляють. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті