У Києві вночі збито всіх "шахедів", що атакували місто. Є пошкодження від уламків

У Києві вночі 20 травня збито всіх "шахедів", які атакували місто. У чотирьох районах є пошкодження від уламків, - повідомляє офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації (КМВА) з посиланням на начальника КМВА Сергія Попко.

"Одинадцята повітряна атака на столицю з початку травня... Цією ночі агресор знов здійснив масовану атаку дронами. За попередньою інформацією, були застосовані баражуючі боєприпаси «Shahed». Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої ППО. Ударів по Києву не допущено!", - повідомив Попко.

Він уточнив, що в результаті падіння уламків:

- Дніпровському р-ні сталося загоряння житлового будинку,  пожежа ліквідована. Без жертв;

- в Дарницькому р-ні пошкодження будівлі СТО, припаркованих авто;

- в Печерському р-ні є пошкодження вікон житлового будинку;

- в Соломʼянському р-ні - дорожнє покриття і автотранспорт.

Інформації щодо потерпілих на разі не надходило.

"Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються. Слідкуйте за новими повідомленнями. Не знімайте роботу ППО - цим ви вбереже і наших воїнів, і, у підсумку, своє життя", - закликав Попко.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті