У Києві відкрився незалежний Театр на Троєщині: в перший день глядачі побачили "Еклери на мільйон"

У Києві 16 вересня відкрився незалежний Театр на Троєщині: у перший день  зіграли дві вистави, - повідомляє кореспондент "ОстроВа".

Театр на Троєщині - це новий сценічний майданчик, мистецький простір Центру мистецтв «Новий український театр», який більш відомий як Театр на Михайлівський. Засновник і керівник - Віталій Кіно з оптимізмом і вірою в ЗСУ привітав перших глядачів.

"Відкривати театр під час війни для мене означає тільки одне - дуже вірити в Перемогу, що ми будемо жити, працюватиме. Дуже хочемо, щоб цей простір став улюблениим місцем, в першу чергу, для мешканців цього району. Тут чудові люди!", - сказав Віталій Кіно.

 За його словами, колектив театру активно готувався до відкриття - ремонтували приміщення, облаштовувала простір, команда кожен день докладала максимум зусиль, щоб гідно зустріти перших глядачів. Приміщення має музичну вітальню з фортепіано та камерну сцену, схожу на ту, що у Театрі на Михайлівській. 

Спочатку тут будуть вистави Театру на Михайлівській та дитячого «Сонечка». 

Так, 16-го вересня Театр на Троєщині показав для дітей виставу «Карлсон шукає друга», а ввечері для  дорослих -  «Еклери на мільйон» за п’єсою сучасної української драматургині Марини Смілянець. 

Це дуже популярна вистава театру, на яку треба купувати квитки заздалегідь. В цей вечір глядачі довго аплодували акторам, сподіваючись прийти ще раз у Театр на Троєщині.

Адреса театру: вул. Градинська, 5.

Керівник театру Віталій Кіно і драматургиня Марина Смілянець

 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті