У Києві відкрили головну ялинку країни

У Києві сьогодні, 6 грудня, на Софійській площі відкрили головну ялинку країни. Про це повідомляє "Суспільне".

Ялинка — штучна, заввишки 12 метрів. Її встановили і прикрасили за кошти меценатів. Тема локації "Хоробрі серця", присвячена українським захисникам і захисницям. Новорічне дерево прикрашають іграшки у формі блакитних та жовтих сердець. На верхівці — герб України.

"Це свято, яке ми не повинні забрати у наших дітей. Багато дискусій, але в депресію загнати українців не вийде. Проводимо без фудкортів, без будь-яких заходів, які, як зазвичай, в мирний час проходили. Але присутність свята повинна бути", — каже міський голова Віталій Кличко.

Поруч із ялинкою є фотозона у вигляді серця, яка теж присвячена українським бійцям. Також на площі встановили маленькі ялинки, оздоблені жовтими й синіми серцями. За донат кожен відвідувач може забрати із собою одну прикрасу на згадку. Задонатити можна через QR-коди, які надають благодійні та волонтерські організації, що долучились до ініціативи.

Нагадаємо, раніше влада Києва роз'яснила, чи будуть у столиці святкування на Новий рік. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті