Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Попередньо встановлено, що вибухнув армійський підривач, який знаходився у приміщенні в якості експоната. Про це повідомляє Поліція Києва 19 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Інформація про надзвичайну подію надійшла сьогодні до Печерського управління поліції. На місце події було негайно скеровано слідчо-оперативну групу та вибухотехніків. Внаслідок вибуху постраждала жінка 1999 року народження, її госпіталізували", – зазначили у поліції.
Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 263 КК України - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Як повідомлялось раніше, у чотирьох областях України проведено спецоперацію: майже одночасно затримано 15 "продавців" трофейного озброєння й боєприпасів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту