У Києві тимчасово заборонили стягувати плату за паркування

У Києві тимчасово заборонили стягувати плату за паркування з 21 лютого. Про це повідомив голова Північного міжобласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький у Facebook 21 лютого.

"З сьогоднішнього дня плату за паркування в Києві стягувати не можуть. Шостий апеляційний адмінсуд Києва підтвердив рішення Окружного адмінсуду щодо визнання протиправним та скасування розпорядження КМВА, яким затверджено тарифи на платне паркування в місті. Чекаємо на дійсно нові та обґрунтовані тарифи від київської влади", - написав Хмельницький.

За його словами, Апеляційний адміністративний суд підтвердив, що розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.11.2022 №735 про встановлення тарифів 35 грн за годину у першій зоні (25 та 5 грн - у другій та третій відповідно) КП "Київтранспарксервіс" на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються КП, є незаконне. 

"Рішення суду вступило в законну силу", - підкреслив Хмельницький.

Він нагадав, що 13 жовтня 2023 року тимчасова адміністративна колегія АМКУ встановила завищені ціни на паркування у Києві. В результаті "Київтранспарксервіс" оштрафували на 6,6 млн грн за порушення конкурентного законодавства.

Зазначається, що КП "Київтранспарксервіс" скористалося своїм монопольним становищем для формування вартості паркування. Відповідно до повідомлення, це не перше порушення компанії на цьому ринку. Раніше її було оштрафовано за стягнення додаткових платежів та інші порушення.

Раніше повідомлялось, що у ВР хочуть змінити правила розміщення МАФів та парковок.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті