У Києві та чотирьох областях не вимикатимуть світло до вечора

Сьогодні, 17 травня, у Києві, а також на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині не планують вимикати світло до 19:00. Про це повідомили в ДТЕК.

"Ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою, але до 19:00 обмеження світла не передбачені", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, з 19:00 мають застосовуватися стабілізаційні відключення за графіками, які можна подивитись на сайтах місцевих обленерго.

Нагадаємо, раніше у КМВА повідомили подробиці відключень елетрики у столиці України. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті