У Києві скасовано стабілізаційні відключення

Стабілізаційні відключення електроенергії в Києві скасовано, повністю відновлено електропостачання для всіх жителів столиці. Про це у Телеграм повідомила пресслужба ДТЕК 11 березня.

"Укренерго" скасував обмеження, що дало змогу о 16:45 відновити електропостачання всіх жителів столиці. Тому графіки стабілізаційних відключень більше не застосовуються", - зазначено в повідомленні.

Водночас у компанії зазначили, що ситуація в енергосистемі залишається складною, і закликали стежити за оновленнями.

Як раніше повідомлялося, у частині Голосіївського, Шевченківського, Святошинського та Солом'янського районів Києва 11 березня здійснювались відключення згідно з стабілізаційними графіками. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті