У Києві пил з Сахари змішався з опадами

У Києві пил з Сахари змішався з опадами. Про це у Телеграм повідомляє КМВА. 

Вказано, що внаслідок цього, краплі дощу мають жовтуватий відтінок та залишають слід після висихання.

"Зокрема, це яскраво видно на автомобілях, які потрапили під сьогоднішній дощ у столиці – більшість автівок покриті шаром жовтого сахарського пилу", - йдеться у повідомленні. 

Очікується, що пил залишатиметься в атмосфері до п'ятниці, 26 квітня, а потім відступить на схід і атмосфера в Україні очиститься. 

Нагадаємо, 24 квітня в Україну приййшов активний циклон з півдня, який приніс дощі та сильний вітер.

Як повідомлялося, через пил із Сахари на території України в окремих районах хмари можуть мати жовтуватий відтінок, а краплі дощі можуть бути "брудними".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті