У Києві під час тривог наземний транспорт довозитиме пасажирів до укриття

Наземний громадський транспорт Києва з 22 травня довозитиме пасажирів до найближчого укриття під час оголошення повітряної тривоги. Про це повідомляється на сайті міської державної адміністрації.

"У разі повітряної тривоги КП "Київпастранс" і приватні компанії, що надають послуги з перевезення пасажирів, повинні робити зупинку біля найближчого укриття для населення, розташованого за маршрутом руху ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається,  що водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття. Це може бути підземна станція метро, підземний перехід, укриття в будинках та інші об'єкти. 

Контролюватиме дотримання правил буде патрульна поліція.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті