У Києві перевірили понад 1600 укриттів: більше третини з них – в поганому стані

Понад 1600 укриттів перевірили на стан та доступність у всіх районах Києва станом на 5 червня. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.

Лише 63% (трохи більше тисячі) укриттів в Києві перебувають у задовільному стані, 37% (майже шістьсот) – у незадовільному. Також перевірка показала, що до 90% укриттів у столиці є безперешкодний доступ, до 10% – немає. 

За результатами перевірок найгірша ситуація склалася у Подільському районі, де 80% доступних укриттів непридатні до використання. У Соломянському районі у плачевному стані знаходиться більше половини з них. Проблеми з доступом до безпечного місця мають жителі Шевенківського та Печерського районів.

Столичний міський голова зауважив, що за незадовільний стан укриттів відповідатимуть керівники районів. 

"Звертаю увагу голів районних держадміністрацій: за результатами перевірки, щодо глав районів з найгіршими показниками будуть подальші звернення до президента щодо кадрових рішень", - зазначив мер.

Кличко нагадав, що місто минулого та цього року виділило районам загалом 1,2 млрд гривень на облаштування укриттів.

Як повідомлялося, по всій Україні відбудуться перевірки укриттів після того, як в ніч на 1 червня під час ракетної атаки РФ в Києві загинули троє людей. Вони не змогли потрапити в укриття, оскільки воно було зачинене.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті