У Києві озброєний чоловік увірвався у бізнес-центр та влаштував стрілянину

У Києві вранці 12 жовтня озброєний чоловік зайшов у приміщення офісної будівлі на проспекті Вацлава Гавела у Солом’янському районі та влаштував стрілянину. Про це повідомляє МВС України у Телеграм

Погрожуючи охоронцям, він змусив їх покинути будівлю, зробив кілька хаотичних пострілів та погрожував встановити "розтяжку" біля вхідних дверей, щоб не пустити всередину правоохоронців.

У результаті перемовин бійці КОРД затримали зловмисника. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Як повідомлялося, п’яного чоловіка, який погрожував підірвати гранату на АЗС у центрі Кропивницького, затримали зі стріляниною. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті