У Києві на Подолі горять склади - КМВА

У Подільському районі Києва горять складські приміщення, може спостерігатися погіршення якості повітря. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація 23 лютого.

"У Подільському районі горять складські приміщення. На місці працюють усі аварійно-рятувальні служби", - йдеться в повідомленні.

Влада наголошує на локальному погіршенні якості повітря у зв'язку з пожежею і просить у разі перебування в місцях задимлення обмежити перебування на вулиці та зачиняти вікна.

Як повідомлялося, у Львові на території промислового комплексу стався вибух та виникла пожежа. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті