У Києві колишній військовий напав на співробітника ТЦК

У центрі Києві чоловік напав одного зі співробітників територіального центру комплектування та соціальної підтримки - нападником виявився колишній військовий-втікач. Про це повідомляє Київський міський ТЦК у Facebook.

Інцидент стався 5 червня біля станції метро "Хрещатик" у центрі Києва. Як зазначають у ТЦК, до військовослужбовців територіального центру комплектування підійшла особа в цивільному та почала провокувати конфлікт.

Військові ТЦК попросили у чоловіка військово-облікові документи. Натомість він почав погрожувати та вдарив одного з військовослужбовців, який служив у бойовому підрозділі та має поранення.

Зловмисника затримала поліція, він не зміг пояснити своїх агресивних дій.

"Після з'ясування подробиць чоловік виявився колишнім військовослужбовцем, який з 29.04.2023 року самовільно залишив військову частину", - йдеться у повідомленні.

Матеріали службового розслідування передані до Державного бюро розслідувань. Також відкрита справа про самовільне залишення військової частини.

Нагадаємо, раніше на Львівщині автомобіль ТЦК "підрізав" велосипедиста, який втікав від машини.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті