У Києві безпілотник влучив у житлову 16-поверхівку

"Вночі 10 січня ворог атакував столицю ударними БПЛА. У Солом’янському районі безпілотник влучив у технічний поверх житлової 16-поверхівки", - повідомила ДСНС України в Телеграм 10 січня.

Зазначається, що пожежі вдалося уникнути. У дворі пошкоджений легковий автомобіль. Попередньо, обійшлось без постраждалих.

"Станом на 10:30 небезпечні конструкції з даху та технічного поверху вже розчищені. Тривають роботи на сходовій клітині", - пише ДСНС.

На місці події працюють 28 рятувальників і задіяно 5 одиниць техніки від ДСНС.

Відео влучання опублікували місцеві пабліки.

Раніше повідомлялось, що над Україною збито 33 безпілотники, на Київщині уражений БПЛА упав на багатоповерхівку.

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті