У Кишиневі відкрилася виставка ікон, написаних на ящиках для боєприпасів українськими художниками

У Національному музеї історії Молдови в Кишиневі відкрилася виставка ікон, написаних на ящиках для боєприпасів українськими художниками Олександром Клименком і Сонею Атлантовою.Про це повідомляє Newsmaker.md.

Міністерство культури повідомило, що виставка присвячена другій річниці війни Росії проти України.

На її відкриття прийшов міністр культури Молдови Серджіу Продан. Він зізнався, що ніколи не думав, що ікона, якій моляться за мир і здоров'я, буде написана на ящиках із боєприпасами, що несуть смерть.

«Такою є сувора реальність, коли життя і смерть стали повсякденною константою в сусідній країні. У цій реальності вітаються будь-які зусилля для наближення миру, і саме в цьому полягає робота двох художників, які, написавши ікони на ящиках із боєприпасами, перетворюють смерть на життя», - сказав Продан.

Виставка буде відкрита до 10 березня.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті