У Киргизстані дали 10 років колонії найманцю, який воював за "ЛНР"

У Бішкеку суд засудив місцевого жителя до 10 років колонії загального режиму за участь у військових діях на території України. Про це 17 травня повідомляє ТАСС із посиланням на суд.

У постанові суду зазначено, що засуджений у червні 2022 року вступив до лав ""армії ЛНР", служив навідником-оператором у мотострілецькому підрозділі". У листопаді минулого року громадянин Киргизстану звільнився, після чого повернувся до Москви, а звідти до рідного Бішкека.

Зазначається, що провину в суді чоловік не визнав, стверджуючи, що "на території України не був, тільки в ЛНР". Також він заявив, що в "бойових діях участі не брав, а просто підвозив продукти". Проте 31-річного чоловіка визнали винним у найманстві.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті