У квазіутворенні "ДНР" повідомляють про арешт "радника міністра"

В окупованому Донецьку повідомляють про затримання так званого "радника міністра ДНР" Юрія Бухмана під час одержання хабара в розмірі 200 тис. доларів. Про це з посиланням на джерело в "слідчих органах ДНР" 26 березня пише місцевий телеграм-канал.

"Джерело в слідчих органах ДНР повідомило, що вчора вдень у ДНР під час одержання хабара в 200 000 доларів затримали на місці злочину особливо наближеного до керівництва МВС ДНР Юрія Бухмана (радник міністра)", - ідеться в повідомленні.

У ньому також сказано, що деталі не відомі, але за наявними даними, "кейс" Бухмана складався з "відпрацьованої двоходівки".  

"Спочатку УБОЗ МВС ДНР заарештував велику партію сільгосптехніки, потім Бухман ввічливо запропонував "вирішити питання" про її повернення", - пишуть у соцмережах.

Наразі нібито вирішується питання "про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою". 

При цьому наголошується, що "в ДНР уже представлена ціла лінійка силових структур із Росії, зокрема Управління ФСБ".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті