У Курську пролунали потужні вибухи. Місцевий губернатор стверджує, що все за "планом"

У Курську РФ пролунало декілька потужних вибухів у районі залізниці. Про це повідомляють місцеві мешканці та ТГ-канали 17 листопада.

"ЖД округ дуже гучно, повідомляють підписники", "Залізничний округ дуже голосно","А що тільки ЖД? У центрі теж дуже чітко чути", - пишуть ТГ-канали та місцеві мешканці.

Водночас губернатор Курської області закликав людей не хвилюватись, адже вибухи "планові".

"Жителі Залізничного округу Курська чують звуки вибухів. Вони лунають із полігону, де проводять планові підриви боєприпасів", - стверджує губернатор.

Як повідомлялось раніше, у Волгоградській області РФ палала військова частина.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті