У Курській області тривають 8 боєзіткнень, на Покровському напрямку відбито 17 атак - Генштаб

"На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 19 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Тарасівка, Єлизаветівка, Промінь, Лисівка, Котлине, Молодецьке, Удачне, Надіївка, Олексіївка, Дачне та Шевченко. Сили оборони стримують натиск та відбили 17 атак противника, два боєзіткнення тривають дотепер. Авіаційних ударів зазнали Покровськ, Леонтовичі та Муравка", - йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 11 лютого.

Зазначається, що з початку доби відбулося 60 бойових зіткнень.  

На Краматорському напрямку українські захисники відбивають чотири штурмових дії російських загарбників, ворог намагається прорватися в районах Васюківки, Григорівки та Часового Яру. Противник завдав авіаудару  КАБом по Дружківці.

На Торецькому напрямку наші захисники відбили шість атак окупантів поблизу Торецька, Диліївки та Щербинівки, ще чотири бойових зіткнення тривають. Під авіаударами опинилися Катеринівка та Олександро-Шультине.

На Новопавлівському напрямку ворог п’ять разів намагався прорвати оборону наших захисників в районі Костянтинополя. На даний час триває один бій.

На Курському напрямку з початку доби відбулось 12 боєзіткнень, вісім з яких тривають дотепер. Крім того, ворог завдав вісім авіаційних ударів, скинувши 13 КАБ.

Раніше повідомлялось, що протягом минулої доби зафіксовано 139 бойових зіткнень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті