У Курській області РФ відбито 20 атак російської армії, росіяни скинули на свою область на область 34 КАБи

Російська армія атакувала в Курській області 20 раз протягом минулої доби, всі атаки відбито. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 8:00 13 листопада.

"Триває операція у Курській області, де українські воїни стримали 20 атакувальних дій загарбників", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що російська армія не припиняє бомбардування власних територій. За наявною інформацією, минулої доби противник завдав 24 авіаудари із застосуванням 34 КАБ.

Раніше повідомлялось, що перші військові з Північної Кореї потрапили під обстріл у Курській області.

Раніше також повідомлялось, що підозру від СБУ отримали троє зрадників, які потрапили в полон ЗСУ в Курські області. Їм загрожує довічне.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті