У Курській області горить підстанція після атаки безпілотників. Без світла залишилася низка районів

У Курській області РФ горить електропідстанція після атаки безпілотників. Відповідні відео з'явилися в соцмережах увечері, 9 серпня.

Водночас в.о. губернатора Олексій Смирнов повідомляє, що нібито було збито українські безпілотники, і внаслідок падіння уламків на трансформаторну підстанцію в одному з районів області виникла пожежа.

"Відсутнє енергопостачання в Курчатові, а також у частині Курчатовського, Жовтневого, Великосолдатського, Обоянського, Білівського районів. Ведуться аварійні роботи", - написав він.

Як повідомлялося, воїни 99-го механізованого батальона ЗСУ 61 Окремої Степової бригади записали відео з російського міста Суджа Курської області біля газорозподільної станції "Газпрому".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті