У Кураховому на Донеччні залишається 2,5 тисячі жителів. У Торецьку - півтори тисячі

У Кураховому наразі залишається 2,5 тис. осіб, у Торецьку - близько 1,5 тис. жителів, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Вадим Філашкін в ефірі національного телемарафону, - повідомляє "Інтерфакс.Україна".

"У Кураховому зараз залишається 2,5 тис. осіб. У громаді - близько 6 тис. людей. Спасибі органам влади, підрозділу поліції "Білі янголи" та ДСНС - вивезли кілька тижнів тому всіх дітей із Курахівської громади", - сказав Філашкін

Він наголосив, що обстановка дуже складна, щодня ворог обстрілює місто. Зокрема, під постійним обстрілом у громаді - житлові будинки та критична інфраструктура.

Щодо Торецька Філашкін розповів, що там зараз 1,5 тис. осіб, і "виїжджають вони дуже повільно". За його словами, місто залишає в середньому одна-дві людини на кілька днів.

"Зараз потрапити в місто майже неможливо - ні органам влади, ні поліції. Коли вдається - то наші хлопці намагаються підтримати місцевих жителів водою та їжею, меднаборами. Обстановка там теж складна", - наголосив голова ОВА.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті