У Куп’янському районі Харківщини під час рашистського обстрілу поранено трьох літніх жінок, одна у важкому стані

У Куп’янському районі Харківської області під час рашистського обстрілу зазнали поранень три літні жінки 29 березня. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні у с. Подоли Куп'янського району під обстріл окупантів потрапили троє цивільних жінок 70, 69 та 68 років", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що всі вони госпіталізовані з множинними осколковими пораненнями. Стан одної жінки – важкий. Інші у середньому стані.

Раніше повідомлялось, що на Харківщині авто наїхало на протитанкову міну: двоє загиблих, включаючи 16-річного хлопця, і двоє поранених.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті