У "Культурному хабі" сьогодні пройшло Різдвяне свято для дітей і дорослих з Донеччини

У київському просторі "Культурний хаб Донеччина" сьогодні  для дітей і дорослих з Донеччини пройшло Різдвяне свято "Легенда городнича". Про це повідомляє Донецька ОВА у Фейсбук.

Одним із організаторів якого є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». 

"Це чудовий спосіб провести яскраво час разом із друзями, родиною та відпочити. У програмі було поєднано: майстер-класи, різні конкурси, змагання, патріотичні квести, ігри, аквагрим, розіграш подарунків та різдвяний ярмарок. Це було неімовірне свято дитячого сміху, радощів та розваг. А у фіналі свята для всіх заспівала одна з найпопулярніших співачок України, авторка пісень, володарка багатьох престижних премій -  Олена Тополя. Вона також виконала свою власну пісню "Різдвяна ніч". Ця пісня була спеціально написана для Різдвяного свята і стала одним із найпопулярніших різдвяних шлягерів країни", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті