У Кривому Розі застосували екстрені відключення світла, у Одесі - стабілізаційні

Компанія ДТЕК через російські обстріли повідомила про застосування екстрених та стабілізаційних відключень у Кривому Розі та Одесі. Про це 24 березня йдеться у ТГК енергокомпанії.

"Через наслідки обстрілів в Кривому Розі та районі вимушено застосовуються екстрені відключення за розпорядженням НЕК Укренерго", - йдеться у повідомленні.

Також очільник Ради оборони Кривого Рога Олександр Вілкул повідомив, що лікарні, насосні та інші об'єкти критичної інфраструктури переходитимуть на генератори.

"Нагадую, що у нас працює 213 Пунктів незламності (в яких все є. Також, будь ласка, зарядіть гаджети та павербанки", - пише Вілкул.

У ДТЕК також повідомили, що у Одесі змушені повертатись до графіків відключень.

"Через збільшення електроспоживання у вечірні пікові години за розпорядженням НЕК Укренерго в Одесі застосовуються графіки стабілізаційних відключень", - пише єнергокомпанія.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті