У Кривому Розі водопостачання здійснюється за рахунок раніше накопичених резервів - Вілкул

У Кривому Розі жителі забезпечені водопостачанням, якість води контролюють, однак до Південного водосховища, від якого отримують водопостачання 70% жителів міста, вода з Каховки з четверга не потрапляє. Водопостачання здійснюється виключно на резервах, які були накопичені заздалегідь. Про це повідомив голова міської військової адміністрації (МВА) Кривого Рогу Олександр Вілкул у Телеграм.

"Усі ці дні, у тому числі й вихідні, цілодобово ведеться робота з реалізації технічних рішень, щоб і надалі місто було з водою. Доведеться реалізувати три дуже великі проєкти. Я не розкриватиму, зі зрозумілих причин, деталі, але для розуміння масштабів можу сказати, що тільки труб необхідно прокласти 64 кілометри. Не кажучи вже про насоси, трансформатори, кабелі та інше. Ніхто і ніколи в такі короткі терміни таких проєктів не здійснював", - написав Вілкул.

Він зазначив, що резерви в місті накопичено на півтора місяця з урахуванням серйозної економії.

"Більше було неможливо. Тому саме населення як головний споживач води може допомогти дати фахівцям необхідний час для роботи - відносимося відповідально до споживання, не забуваємо про необхідність максимальної економії!" - закликав Вілкул.

Він також закликав максимально спокійно реагувати на тимчасове зниження тиску води в деяких мікрорайонах, обмеження в нічний час тощо.

"Я повторю, фахівці міськводоканалу та інших служб працюють цілодобово, щоб у цих найскладніших умовах, хай і з деякими обмеженнями, але місто залишилося з водою", - наголосив очільник МВА.

Нагадаємо, ранше голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак закликав мешканців області не хвилюватися на рахунок забезпечення водою після підрива Каховської ГЕС окупантами. 

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті