У Кривому Розі від ракетного удару РФ постраждало 14 людей, пошкоджено 15 багатоквартирних та 10 приватних будинків

Ввечері 14 березня ворог здійснив чергову терористичну атаку на Кривий Ріг – двома балістичними ракетами вдарив по нічному клубу у житловому районі із щільною багатоповерховою забудовою та в об'єкт цивільної інфраструктури. Про це у Телеграм вранці 15 березня повідомив начальник МВА Олександр Вілкул.  

"Постраждало 14 людей, усі цивільні, у тому числі двоє дітей 2-х та 15-ти років та 4 жінки. Зараз у лікарнях перебувають 3 людей. Один чоловік 64 років перебуває у тяжкому стані, інші не важкі. Лікарі надають їм усю необхідну допомогу", - повідомив глава міста.

За словами Вілкула, внаслідок ударів, крім зруйнованого клубу, пошкоджено 15 багатоквартирних будинків, близько 10 приватних будинків, станцію швидкісного трамвая, 4 навчальні заклади, 5 об'єктів бізнесу, комунікації "Тепломережі", аптека, автомобілі. Інформація ще уточнюється.

"Триває ліквідація наслідків, задіяно всі необхідні служби, бригади комунальників, техніку. Відразу було розгорнуто два Штаби допомоги людям, місцеві знають локації. Вони працювали всю ніч та працюватимуть до 18.00. Там видають усі необхідні будматеріали – ОСБ, плівку, рейки та інші, також там можна написати заяви на матеріальну допомогу від міста. Допоможемо всім, хто цього потребує", - зазначив Вілкул.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті