У Кривому Розі пролунали гучні вибухи

Вибухи пролунали в одному з районів Кривого Рогу на Дніпропетровщині вранці 4 жовтня. Про це повідомляють моніторингові Телеграм-канали.

Очевидці у місцевих пабліках поінформували, що гучні звуки у місті було чути близько 8:50.

Водночас голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що конкретна інформація щодо вибухів у місті буде пізніше.

"Кривий Ріг. Вибухи. Нічого не знімаємо і не викладаємо в інтернет. Будьте обережні, ще швидкісні ракети у нашому напрямку", - написав він у Телеграмі.

Як повідомлялося, 1 жовтня окупанти атакували "Шахедами" Кривий ріг, зафіксоване влучання по інфраструктурі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті