У Криму в районі Гвардійського "щось добре горить"

В окупованому Криму повідомляють про пожежу в районі Гвардійського. Про це 22 жовтня пишуть у пабліку "Кримський вітер". "А що це так добре горить у районі Гвардійського? Чи не військова база?", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що причини пожеж наразі невідомі. "Нагадаємо, що у Гвардійському дислокуються російські війська. Окупаційна влада події поки не коментує", - пишуть кримчани.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті