У Криму прогриміли вибухи в районі авіабази росіян під Сімферополем

Потужні вибухи пролунали в окупованому Криму 2 серпня в районі селища Гвардійське, де розташована російська авіабаза. Про це повідомляють "Крим.Реалії" та місцеві Телеграм-канали.

Пабліки пишуть про звуки сильних вибухів поблизу Гвардійського, що у Сімферопольському районі, та зазначають, що над селищем видно "шапку" у повітрі. Там розташована авіабаза "Гвардійське". Аеродром підпорядкований Повітряно-космічним силам РФ. "Крим. Реалії" повідомляє, що там базується 37-й змішаний авіаційний полк ПКС.

Окрім цього, повідомляється про роботу ППО у селищі Новофедорівка Сакського району, де також розташований військовий аеродром окупантів.

Також відомо, що через вибухи рух по Керченському мосту тимчасово перекривали. Проте нині, за даними моніторингових каналів, рух переправою вже відновлено.

Окупаційна "влада" наразі не коментувала вибухи на півострові.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті