У Криму підірвано автомобіль російського військовослужбовця - ЗМІ

У Джанкої (Крим) підірвано автомобіль російського військовослужбовця. Про це пишуть російські ЗМІ.

За попередніми даними, початкова версія про вибух газобалонного обладнання не підтвердилася — ймовірно, під машиною спрацював вибуховий пристрій.

За словами джерел, на які спирається видання, невідомі прикріпили до днища "Шевроле-Авео" військовослужбовця контактний заряд потужністю близько 500 грамів у тротиловому еквіваленті. Вдень 23 вересня бомба здетонувала поряд із будинком, де живе військовий. Жодних вражаючих елементів у бомбі використано не було.

Внаслідок вибуху ніхто не постраждав. У будинку було вибито скло на першому поверсі.

Як повідомлялося раніше, у Повітряних Силах заявили, що російська ППО в Криму не справляється із західними ракетами.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті