У Криму окупанти засудили 21-річного хлопця на 7 років за "фінансування добробату"

У тимчасово окупованому Криму загарбники засудили 21-річного кримського татарина на 7 років: Аппаза Куртамета звинуватили у фінансуванні добробату. Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Телеграм 22 квітня.

Підконтрольний РФ "Київський районний суд" ухвалив вирок у 7 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням першого року у в’язниці для кримського татарина Аппаза Куртамета. 

"21-річного хлопця окупанти звинуватили у "фінансуванні" добровольчого батальйону "Крим" ("створенні збройного формування, керівництві таким формуванням чи його фінансуванні" ч.1 ст.208 КК РФ). За версією слідства, він переказав 500 гривень представнику батальйону. Насправді Аппаз позичив у борг ці гроші знайомому, котрий на той час вступив до добробату", - зазначив Дмитро Лубінець.

Зокрема уповноважений нагадав, що хлопця затримали російські силовики 23 липня 2022 року на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, куди він прямував до родичів. 

"Того ж дня звʼязок із ним зник. Про його місце перебування не було відомо до 8 жовтня. Наприкінці лютого цього року окупанти розпочали судилище", - додав він.

Як повідомлялося, росіяни примушують школярів з окупованих територій їхати до спеціальних таборів у Криму. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті