У Криму окупанти почали скасовувати "бронювання" від мобілізації для IT-фахівців

Російські окупанти у Криму почали знімати "мобілізаційне бронювання" для економістів та IT-фахівців. Про це 24 січня повідомляє "Центр національного спротиву".

"На кожному підприємстві існує мобілізаційне "бронювання" фахівців, які не підлягають призову в армію. Однак у Криму це вже не стосується економістів, фінансистів та IT-фахівців", - повідомили представники ЦНС.

Всім зазначеним категоріям почали надходити повістки від "військкоматів" на території окупованого Криму.

Також наголошується, що ворог почав забирати до армії рятувальників на окупованій частині Луганської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Алчевську окупанти почали мобілізувати співробітників "МНС".

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті