Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Я не думаю, що тут повинні бути якісь докази. Якщо здійснюється масовий наліт дронів, які завдяки чіткій роботі ППО були збиті», – розповів спікер Путіна Дмитро Пєсков російським журналістам.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він пояснив, що з питань уламків дронів, які нібито збили поблизу резиденції Путіна і які не були продемонстровані громадськості, він порадив звертатися до російських військових. «Що стосується уламків, тут я не можу сказати, це тема для наших військових», - традиційно ухилився Песков від відповіді.
«Ми бачимо, що сам Зеленський намагається це заперечувати і багато західних ЗМІ підіграють київському режиму. Починають розганяти тему, що цього не було. Це божевільні твердження», - бездоказово заявив він.
Як повідомлялося раніше, спочатку МО РФ не згадувало про жодну атаку українських БПЛА на резиденцію російського диктатора в Новогородський області. Повідомлення про кількість «атакуючих» дронів протягом дня весь час змінювалися, поки не були підігнані під цифру, названу главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту