У Кремлі заявили, що у Китаї на путіна чекає "дуже напружена дискусія" щодо України

Під час візиту російського диктатора путіна 16 травня в Пекін на нього чекає "дуже напружена дискусія" щодо України. Про це російським ЗМІ заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

За його словами, "Росії імпонує" позиція Китаю щодо України.  

"Звичайно ж, це все - тільки початок розмови. Попереду дуже напружена дискусія. Крім того, ми знаємо ситуацію з українською стороною, яка зараз навіть юридично виключає для себе можливість переговорів. Тому процес цей тривалий, але конструктивна позиція китайської сторони імпонує нам", - заявив Пєсков.

16 травня путін здійснює візит до Китаю, він уже провів переговори з лідером КНР Сі Цзіньпіном. Очікується, що сторони виступлять із заявами.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті