У Кремлі визначилися з новою метою "сво"

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що так звана "спеціальна військова операція" в Україні триватиме, щоб не було обстрілів російської території. Про це він сказав сьогодні, 16 травня, на брифінгу, - пише росЗМІ.

Зокрема, Пєскова попросили прокоментувати обстріл Бєлгородської області.

"Ми, природно, найрішучішим чином це засуджуємо. Триває спеціальна військова операція і буде тривати, щоб цього не було", - відповів він.

Як повідомлялося, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати заяву голови ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина про виведення своїх підрозділів із Бахмута 10 травня через нестачу боєприпасів. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті