Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Кремлі вкотре заявили, що продовжуватимуть «СВО» до досягнення поставлених Путіним завдань. Так спікер Путіна Дмитро Пєсков прокоментував слова Президента України Володимира Зеленського про «близький мир» і кінець конфлікту.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Спеціальна військова операція буде завершена, щойно Росія досягне поставлених цілей тим чи іншим шляхом», - категорично заявив Пєсков.
Як повідомлялося раніше, Путін, розпочинаючи «СВО», поставив завдання «демілітаризації» і «денацифікації» України. Про окупацію її територій, варварське бомбардування міст і сіл, про знищення енергетичної інфраструктури країни він не згадав.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту